Sesotec Liquiscan VF+ – Boru Tipi Metal Dedektörü

Dolgulama uygulamalarına özel metal ayırıcı

 • Sıvı veya macunumsu pompalanan ürünlerden metalik kirliliklerinin tespiti ve ayrılması
 • Kapalı, sağlam paslanmaz çelik tasarım
 • Fonksiyonel tasarım ve yüksek koruma sınıfı sayesinde kolay ve hijyenik temizlik
 • Vakumlu doldurucular ve pompalara kolay montaj
 • En kısa olası montaj uzunluğu
 • Ürünün sahip olduğu otomatik öğretme fonksiyonu ve son teknoloji ürünü mikroelektronik donanımı ile olağanüstü kullanım kolaylığı
SKU: Sesotec Liquiscan VF+
Ürün Broşürü

Açıklama

LIQUISCAN VF+ boru metal ayırıcı, sosis etinin, işlenmiş peynirin, gurme salataların, dilimlenmiş ekmeklerin ve benzer macunumsu malzemelerin denetlenmesi için tasarlanmıştır.

Metal tespit edildiğinde, doldurma işlemi durdurulur veya bir ayırma sistemi kirlenmiş malzemeyi otomatik olarak bir kaba ayırır. Çeşitli dişli adaptörleri vasıtasıyla, ayırıcı standart vakumlu dolduruculara kolayca bağlanabilir.

LIQUISCAN VF+ metal ayırıcı, GENIUS+ Kontrol Ünitesi ile donatılmıştır (bkz. “Kontrol Üniteleri” broşürü). Son teknoloji ürünü mikroişlemci teknolojisi, sıkı AB yönergelerine uygun olarak en uygun enterferans geçirmezliği ile tutarlı dijital sinyal işlemeye izin verir. Kontrol Ünitesi özellikle otomatik proses dizileri ve kalite kontrol sistemlerinin gereksinimleri için tasarlanmıştır.

İsteğe bağlı seçenek olarak LIQUISCAN VF+ metal ayırıcı, mobil, yüksekliği ayarlanabilir bir stand üzerinde de tedarik edilebilir. Düşük ve iyi dengelenmiş ağırlık merkezi, özellikle taşınması gerektiğinde sistemi oldukça stabil kılar.

Ürün özellikleriyle en uygun şekilde eşleşen farklı ayırma sistemleri, metalik kirliliklerin güvenilir bir şekilde ayrılmasını garanti eder. Piston valfi, macunumsu ürünler için mükemmel uyum sağlar (örneğin, sucuk eti, kıyma, birlikte ekstrüde edilmiş sosis-peynir ürünleri). Küresel valf özellikle sıvı ürünler ve kaba parçalar içeren malzemeler (örneğin, jambon sosisleri) için uygundur.

 • Kıyma / sucuk üretimi: Vakumlu dolgu ve kesme cihazı veya bükme ünitesi arasına monte edilir
 • İşlenmiş peynir, sürülen peynir veya tereyağı ambalajı: Vakum dolgu ve paketleme makinesi arasına monte edilir
 • Gurme salatalar ve çiğ sebze salataları: Kova/tepsi/bardaklar doldurulmadan önce
 • Tatlılar, meyve reçelleri, ekmek dilimleri, turşu çeşitleri veya barbekü ve çeşni sosları: Dolgu istasyonundan önce

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.