3U Vision Optica – Sorter Renk Ayıklama Makinesi

3U Vision Sorter piyasadaki en yenilikçi ve verimli sıralayıcı.

  • Kolay programlama sistemi: Yazılım, kalifiye bir teknisyen olmadan tarifleri oluşturmak veya değiştirmek için geliştirilmiştir.
  • Tamamen İtalya’da yapılan entegre detaylandırma ve analiz sistemi, donanım ve yazılıma sahip akıllı özel kameralar.
  • IOT’a hazır, IOT 4.0 ile tamamen uyumlu: Tahmini çıktı, tahmini reddedilen miktar, fırlatma sayısı, morfolojik ürün özellikleri vb. ile ilgili bilgi alışverişine izin verir.
  • Daha iyi bir pürüzsüzlük ve hijyen için gümüş iyon işlemli rampalar.
  • Nerede olursanız olun, bir teknisyenin yerinde müdahale maliyetleri olmadan gerçek zamanlı, hızlı ve size yardımcı olmak için entegre uzaktan hizmet sistemi.
SKU: 3U Vision Optica - Sorter Renk Ayıklama Makinesi
Ürün Broşürü

Açıklama

Aynı 4K sensörde, RGB ve IR (Kızılötesi) olarak 4 dalga boyutlu multispektral sistem standart ekipman olarak sunulmaktadır. Bu yenilikçi çözüm tamamen hizalanmış bir görünüm sağlar. Ürünle benzer renkte olan, yabancı cisimler ve inorganik kusurları da tespit ederek iki farklı kamera kullanımına gerek kalmadan aynı kamera ile renk ve yapısal ayırma yaparak, düşük maliyetli çözüm sunmaktadır.

Düz Spektrum Led doğal güneş ışığı spektrumu üreten bu teknoloji, standart beyaz ledlerde oluşan düşük ışık alanları olmadan, son teknoloji tam spektrum led aydınlatma sayesinde en küçük renk tonu farklarının algılanmasını sağlar.

Son teknoloji (3.2mm) Ejektörler, özel tasarımı ile benzersiz bu ürün, süre ve hızda en yüksek değerlere ulaşabilmektedir. Pratik olarak her kanaldaki elektro valf sayısını iki katına çıkaran bu teknoloji, uygulamada üretim hızını artırmakta, yanlış geri atılan iyi ürün miktarını ise azaltmaktadır. Ayrıca basınçlı hava tüketimini azaltmaya olanak sağlamaktadır.

RISE-UP Sistemi ejektörlerin denetim alanını tamamen kaplamasını sağlayarak, piyasadaki diğer renk ayırıcılara kıyasla yarı yarıya daha yakın bir mesafe oluşturur. Bu sayede farklı ürün düşme hızlarından kaynaklanan geriye üfleme hatalarını azaltır.

Son Teknoloji benzersiz tarama ve analiz özelliklerine sahip kameralar yazılımsal ve donanımsal olarak tamamen İtalya’da üretilmektedir.

Çoklu Dalga Boyu Led Aydınlatma sistemi, doğrudan ürüne odaklanarak en iyi aydınlatma seviyesini en düşük tüketimle sağlamaktadır.

Otomatik Hava Basıncı Regülatörü ayıklanacak ürüne göre makine kullanacağı hava basıncını otomatik olarak ayarlar. Bu şekilde hem geriye atılan ürün miktarını hem de hava tüketimini azaltarak ayıklamanın iyileştirilmesine olanak tanır.

Ürünün Morfolojik Analizi ile yazılım ürünün ortalama genişlik, ortalama yükseklik, defekt yüzdesi gibi istatistiksel verilerini hesaplamaktadır.

Tüm Kanallarda ürünün doğru ve eşit akışını sağlamak adına vibratörler otomatik olarak yazılım tarafından kontrol edilmektedir.

Kolay Programlama sistemi ile yazılım, uzman bir teknisyen olmadan ürün reçetesi oluşturmak veya mevcut reçeteyi geliştirme imkânı sunmaktadır.

Akış Kanalları kusursuz bir akış ve hijyen sağlayan gümüş iyon teknolojisi ile kaplanmıştır.

MODEL OP1 OP2 OP3 OP4 OP5 OP6 OP7 OP8
CHUTES 1 2 3 4 5 6 7 8
EJECTOR 64 128 192 256 320 384 448 512
WIDTH (MM) 1066 1563 2060 2558
HEIGHT (MM) 2014 2014 2014 2014
DEPTH (MM) 1804 1804 1804 1804
POWER (KW) 1,4 1,5 1,7 1,8 1,9 2 2,5
AIR CONS. (I/sec) 7 13 22,5 31 40,5 54,2 62,1 68

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.